ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLER
MİMARİ ENDÜSTRİYEL SAVUNMA
İLERİ MALZEMELER İLETİŞİM
EN

Umay Metalurji, akıllı ve ileri malzemeler ile marketin günümüz ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik sürdürülebilir çözümler sunmak amacıyla 2019 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 2021 yılı itibari ile demir dışı metal sektörüne yönelik endüstriyel çözümleri hizmet yelpazesine ekleyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

İleri malzemeler sınıfında yer alan metalik köpük malzemelerin Türkiye pazarında endüstriyelleşmesi için ilk adımı atan Umay Metalurji, sürdürülebilir mimarlığa, çevreci endüstriye ve savunma sanayi projelerine sunduğu çözümler ile ilgili sektörlere destek vermektedir.

Demir dışı metal sektöründe primer-sekonder alüminyum ve bakır dökümhanelerine ait proseslere, enerji ve kalite verimliliğini artıran iyileştirmelere yönelik endüstriyel çözümler ile destek vermektedir.

Çevreci yaklaşımın giderek önem kazandığı yeni yüzyılda geri dönüşüm ve düşük karbon salınım değerlerine sahip malzemelerin kullanımına dikkat çekerek, ekolojik sistemin korunmasına katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda ÇEDBİK (Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği) üye kuruluşudur.

ANASAYFAHAKKIMIZDAİLERİ MALZEMELERİLETİŞİM

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır